Serwis przyjazny Kobietom

samochod-najbardziej-pozadany-przez-kobiety_1176,14977

Płeć Piękna to niezwykle specyficzna grupa klientów w warsztatach samochodowych. Zazwyczaj ich wiedza o motoryzacji nieco odbiega od wiedzy mężczyzn, aczkolwiek z wielkim zadowoleniem przyznajemy, że różnice te z roku na rok zacierają się. Kobiety, poprzez internet, dzięki szybkiemu dostępowi do wiedzy motoryzacyjnej są coraz bardziej świadome zasad eksploatacji i napraw swoich samochodów.

Niestety poprzez panujące stereotypy nadal zdarza się, że kobieta traktowana jest w warsztacie samochodowym jako „świetny materiał do nabicia w butelkę”. Zauważamy, że klientki warsztatów samochodowych są całkowicie świadome takiego podejścia i ze zdwojoną uwagą analizują każde słowo, które w nim usłyszały.

W MTM Auto Serwis staramy się ten stereotyp obalać. Szczycimy się coraz większą ilością kobiet, które zaufały nam, powierzając swój samochód do naprawy. Dumni jesteśmy z faktu, iż coraz większa ilość Panów wysyła do naszego serwisu swoje „lepsze połówki” bez obawy, że zostaną potraktowane w sposób opisany powyżej.

 

Zaręczamy, że w miarę naszych wszelkich możliwości staramy się dostosować do specyficznych wymagań naszych klientek.

Jeśli nie życzą sobie Panie wgłębiania się w tajniki technologii napraw – nie robimy tego.

Jeśli życzą sobie Panie wytłumaczenia jednej rzeczy dwa razy, prosimy śmiało pytać. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i gwarantujemy pełną cierpliwość!

Jeśli życzą sobie Panie konsultacji telefonicznej, dotyczącej wykonywanej usługi z mężem/narzeczonym/partnerem/kolegą/tatą/bratem prosimy o śmiałe poinformowanie nas o tym. Dla nas to naprawdę całkowicie zrozumiałe!

 

Panie szczególnie chętnie korzystają z usługi „Door to Door„.

 

 

Będzie nam niezmiernie miło gościć Panie w naszym serwisie!!!!!

Komentarze są wyłączone.